Ile kosztują tatuaże na plecach?

Ile kosztują tatuaże na plecach?

Ile kosztują tatuaże na plecach? Tatuaże na plecach to największe pole do popisu dla wyobraźni. Tutaj można wytatuować nie tylko zwierzęta lub napis, ale także przedstawić cały obraz. Nie ma doskonalszego płótna dla artysty do malowania na ludzkim ciele jak właśnie plecy.

Dlatego opcję takiego tatuażu w studio tatoo Lucky Seven wybierają niestandardowe osobowości, które chcą się wyróżniać, ale jednocześnie nie wystawiać tatuażu na publiczny widok. Ale ile kosztują tatuaże na plecach? Cena zależy od skomplikowania wybranego wzoru tatuażu oraz od jego wielkości. Dobre studio tatuażu w swoim cenniku może podawać koszt w granicach od 500 do 1000 złotych.

Uniwersalne wzory tatuaży na plecach:

  • Rozłożone skrzydła, ptak w locie lub anioł – pragnienie wolności, czystości i czystości.
  • Biegnące konie – nieposłuszeństwo, wolność, pragnienie przestrzeni.
  • Miejskie krajobrazy czy motywy technogeniczne – złożony sposób myślenia.
  • Abstrakcyjne wzory i obrazy – oryginalność, nieszablonowe myślenie.
  • Pejzaże morskie – spokój, harmonia, czystość, spokój.
  • Bardzo często pojawiają się też motywy religijne, portrety znanych osób czy slogany. Fani zapełniają się portretami ulubionego piosenkarza lub aktora, a nawet scenami z filmów.

Szkice takich wielkoformatowych arcydzieł są zwykle wspólną pracą klienta i mistrza i nie mieszczą się w żadnych stereotypowych kategoriach.

Ile kosztują tatuaże na plecach mężczyzn?

Plecy są jedną z najczęściej tatuowanych części ciała. Imponujący obszar, płaska powierzchnia, to doskonałe warunki do pracy ze złożonymi obrazami zawierającymi wiele szczegółów. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety wybierają tatuaż na plecach. Te pierwsze coraz częściej zajmują się obrazami na dużą skalę. Dziś tatuaże dla mężczyzn na plecach są różnorodne. Co wybierają mężczyźni? Mężczyźni wolą mieć tatuaż na górnej części lub na całym plecach. Mogą to być abstrakcyjne rysunki lub całe obrazy z określoną fabułą. Często te obrazy zawierają elementy z twardym przesłaniem: drut kolczasty, broń biała, czaszki.

Głównym zadaniem takich rysunków jest podkreślenie siły, pragnienia władzy i jej posiadania. Mówiąc o męskich tatuażach na plecach, nie można pominąć motywów zwierzęcych. Mężczyzna wybiera silne zwierzęta: wilka, tygrysa, smoka, na ich plecach można je spotkać w różnych interpretacjach. Mężczyźni chętnie wybierają wyraziste kolory, ale najczęściej można znaleźć obrazy o klasycznych, mocnych kolorach: czarnym, czerwonym. Każdy z nich w taki czy inny sposób jest symbolem wytrzymałości, asertywności, siły, wszystkich tych cech, które są nieodłączne u mężczyzn. Aby uzyskać fajny i interesujący obraz, tatuażysta pomoże wybrać wzór, który otuli plecy i ramiona.

Popularnym wyborem wśród mężczyzn jest zbroja lub para skrzydeł. Alternatywnie można przenieść istniejący tatuaż na ramię lub rękaw na wyższy poziom, uzupełniając go elementami na ramieniu i plecach. Napis to przemyślenia na temat życia i ważnych dat. Mimo całej swojej miłości do rysunków na dużą skalę mężczyźni wybierają również napisy na plecach. Zwykle są to naprawdę znaczące zwroty dotyczące życia i śmierci, podstawowych zasad. Często takie napisy są związane z rodziną: daty urodzenia dzieci, ślubów i innych ważnych wydarzeń. Koszt tatuażu na całych plecach mężczyzny może wahać się od 1300 do 1800 złotych. Ale trzeba wiedzieć, że jest to uzależnione od wzoru, napisu, wielkości, kolorystyki, tatuaże kolorowe są droższe od czarno-białych. Warto wybierać najlepsze studio tatuażu, ponieważ w takim miejscu tatuażyści dbają o najwyższą higienę wykonywanej usługi.

Ile kosztują tatuaże na plecach kobiet?

Ile kosztują tatuaże na plecach?
Ile kosztują tatuaże na plecach?

Co wolą kobiety? Podobnie jak mężczyźni, kobiety wybierają różne motywy i techniki tatuażu na plecach. Tak, więc obrazy różnych kwiatów: sakura, róże, lilie, orchidee. Sakura to jedna z najciekawszych opcji tatuażu: szkice tatuaży na plecach przedstawiające ten kwiat wiśni w Europie i Japonii są radykalnie różne. W Japonii, gdzie sakura jest symbolem przemijalności życia, każdy szczegół jest ważny, aż do liczby kwiatów.

W naszej tradycji sakura jest raczej symbolem młodości i piękna. Tatuowanie na dolnej części pleców to przywilej kobiet, ponieważ jest to okazja do podkreślenia wdzięku i seksualności kobiecego ciała.

Patrząc na zdjęcia kobiecych tatuaży na plecach, można zobaczyć wiele napisów. Kobiety często wybierają frazy związane z tematem miłości, życia, piękna, sukcesu. Samodzielnie motywują właścicielkę lub odzwierciedlają jej stosunek do życia. Takie napisy na plecach można uzupełnić, ozdobić innymi elementami: tymi samymi detalami roślinnymi. Dziś znaczenie tatuażu na plecach polega na tym, co widzi sama właścicielka. Nie ma szczególnie surowych zasad i nie może być. Tatuowanie to sztuka bez granic, więc nie da się go ograniczyć do jakichkolwiek ram.

Cena tatuażu na plecach kobiecych będzie zależna od ilości i skomplikowania detali, na przykład tatuaż o rozmiarze 12 x 18 cm to od 800 do 1000 złotych. Tatuaże na plecach są popularne wśród obydwu płci. Kobieta z tatuażem na plecach może pozytywnie podkreślić piękno sylwetki, a mężczyzna siłę mięśni. Wzór na plecach dobrze komponuje się z tatuażem na bokach, szyi i ramionach. Szczególnie kreatywne osobowości wykonują wzór na plecach, przechodząc przez pośladki i nogi do samych stóp.

Ile kosztuje drewno konstrukcyjne? Previous post Ile kosztuje drewno konstrukcyjne?
Jak przerobić kontener morski na dom? Next post Jak przerobić kontener morski na dom?